Co przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o Alpach? Zimowa sceneria, mnóstwo białego puchu, najlepsze trasy narciarskie? Połacie lasów i lazurowe jeziora? A co powiesz na Grand Prix i szybowce?

Właśnie w takiej scenerii Sebastian Kawa zdobył kolejny złoty medal! To już drugi krążek naszego wspaniałego pilota szybowcowego w tym roku w klasie 15-metrowej. Dodatkowo zdobył tytuł Mistrza Świata w wyścigach szybowcowych. Nasz najbardziej utytułowany zawodnik od 1999 roku zdobył już 34 medale (w tym World Air Games): 28 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe. Zdobywał również Mistrzostwo Europy! Ogromne gratulacje i miejmy nadzieję, że wiadomość dotrze wszędzie ;)

Odsyłamy również do serwisu gdzie obszerniej odpisują poszczególne etapy zawodów ;)
Tutaj można poczyć się jak Sebastian Kawa ;)